logo webtop

poskočte v biznise s novým webom

Ako prebieha realizácia web stránky od WEBTOP?

Realizáciu uskutočňujeme v troch základných procesoch. Najprv sa graficky navrhne dizajn a rozloženie jednotlivých prvkov webu.Tu platí zásada: grafická podoba rešpektuje zameranie a požiadavky zákazníka. V ďalšom procese po odsúhlasení grafického návrhu, sa web naprgogramuje podľa aktuálnych štandardov jazyka HTML5. V poslednom kroku už pracujeme s hotovým webom, kde spolu so zákazníkom doladíme všetko do posledného detailu a optimalizujeme zdrojový kód, aby bol web ľahšie dohľadateľný v internetových vyhľadávačoch.

Čo je to responzívny?

Keďže dnes sa už webové stránky neprehliadajú len na počítačoch, ale aj na tabletoch, smartfónoch a iných zariadeniach, vytvárame stránky s responzívnym dizajnom, pomocou ktorého sa web zobrazí vždy čo najpohohodlnejšie pre návštevníka.

Bude mať web stránka aj redakčný systém?

Redakčný systém slúži na užívateľskú úpravu obsahu webových stránok. Pre webové stránky, resp. prezentácie na mieru, kde sa obsah po vyhotovení už nemení, poprípade mení sa len zriedka, redakčný systém nezavádzame. V tomto prípade zmeny v obsahu vykonáme my. Pri rozsiahlejších webových stránkach, kde sa obsah plánuje meniť často, za príplatok dodáme aj redakčný systém a zaučíme zákazníka s používaním.

Multijazyčné webové stránky

Vieme zabezpečiť kvalitný preklad obsahu webových stránok do angličtiny, nemčiny, češtiny alebo maďarčiny. Stránka tak môže získať vyššiu medzinárodnú návštevnosť.

Čo nerobíme? :)

Vyhýbame sa tvorbe stránok s erotickým alebo násilným obsahom. Nerobíme weby, ktoré niekoho alebo niečo úražajú a majú zlý úmysel. Pre neziskové organizácie spravíme zdarma web, len ak prináša organizácia svojími aktivitami pozitívny prínos pre spoločnosť.

Referencie
späť na úvod